Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MotoMikołajki 2018 - Grójec

 
W niedzielę, 2 grudnia kolejny raz na Placu Wolności w Grójcu zorganizowano MotoMikołajki, których główny cel stanowiła zbiórka funduszy na pomoc chorej Marzenie Sosnowskiej. Motocykliści z Grójca i okolic, Klub Motocyklowy COBRA oraz fani marki BMW z całego powiatu wcielili się w pomocników Świętego Mikołaja, zapewniając uczestnikom imprezy wiele atrakcji. Przybyli na plac mieszkańcy miasta mieli możliwość m. in. wziąć udział w loterii fantowej, obejrzeć wystawę pięknych aut i motocykli, zjeść gorącą grochówkę czy posłuchać koncertu BIBY. Ponadto specjalnie dla dzieci przygotowano malowanie twarzy, balonowe zwierzaki oraz zabawy z animatorami.

 


Mazowiecka TV
 
Data pliku video: 2018-12-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat grójecki - powiat w województwie mazowieckim z siedzibą w Grójcu. Do powiatu należą gminy: Grójec, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilawą, Warka, Belsk Duży, Błędów, Chynów, Pniewy, Jasieniec oraz Goszczyn zajmując łącznie powierzchnię 1268,82 km².

  Region grójecki to przede wszytskim  „zagłębie sadownicze” w związku z czym gospodarka powiatu związana jest głównie z uprawą i przetwórstwem jabłek. Ponadto powiat grójecki to także siedziba koncernów takich jak: Ferrero, Peter Renz, Faurecia Automotive Polska S.A. czy ZTS Polska Sp. Z o.o..

  Do zabytków powiatu zaliczyć należy: wpisany do rejestru zabytków  Ratusz w Grójcu z 1809 roku oraz kościół św. Mikołaja z lat 1520-1530 i dzwonnica z 1889 roku.

  Na terenie powiatu trasa europejska E77 krzyżuje się z drogą krajową nr 50.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola