Belka
Środa, 6 Lipca 2022   imieniny: Lucja, Dominika, Teresa
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rozdawali żywność dla najbardziej potrzebujących

Data publikacji: 2022-04-11, Data modyfikacji: 2022-04-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Rozdawali żywność dla najbardziej potrzebujących

We wtorek 5 kwietnia wolontariusze rozdali żywność dla 500 najbardziej potrzebujących osób. Zbiórka odbywała się na stadionie przy Zespole Szkół im. Armii Krajowej Obwodu Głuszec – Grójec (ZS Grójec).
Produkty żywnościowe były rozdawane w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym. Organizatorami akcji był Miejsko- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grójcu, we współpracy z przedstawicielami Kościoła Starokatolickiego w RP.
Do pomocy zgłosili się wolontariusze z Liceum Ogólnokształcącego w Grójcu, pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej, ZS Grójec, Hufca ZHP i grójeckiej Straży Miejskiej.

Organizatorzy składają podziękowania za wszelką pomoc i wsparcie inicjatywy.

, Źródło artykułu: Gmina i Miasto Grójec
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat grójecki - powiat w województwie mazowieckim z siedzibą w Grójcu. Do powiatu należą gminy: Grójec, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilawą, Warka, Belsk Duży, Błędów, Chynów, Pniewy, Jasieniec oraz Goszczyn zajmując łącznie powierzchnię 1268,82 km².

Region grójecki to przede wszytskim  „zagłębie sadownicze” w związku z czym gospodarka powiatu związana jest głównie z uprawą i przetwórstwem jabłek. Ponadto powiat grójecki to także siedziba koncernów takich jak: Ferrero, Peter Renz, Faurecia Automotive Polska S.A. czy ZTS Polska Sp. Z o.o..

Do zabytków powiatu zaliczyć należy: wpisany do rejestru zabytków  Ratusz w Grójcu z 1809 roku oraz kościół św. Mikołaja z lat 1520-1530 i dzwonnica z 1889 roku.

Na terenie powiatu trasa europejska E77 krzyżuje się z drogą krajową nr 50.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola