Belka
Sobota, 27 Kwietnia 2024   imieniny: Felicja, Teofil, Zyta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Mobilnie, ale w placówce? W mBanku to możliwe

Data publikacji: 2017-11-10, Data modyfikacji: 2017-11-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Mobilnie, ale w placówce? W mBanku to możliwe

mBank rozszerza działanie popularnej mobilnej autoryzacji. Klienci korzystający z tej formy potwierdzania operacji mogą teraz także zatwierdzić wpłatę lub wypłatę gotówki w placówce. Dzięki temu obsługa jest szybsza, a bank i klient nie gromadzą papierowych potwierdzeń. To pierwsze tego typu wdrożenie w Polsce.

Od kwietnia br. wszyscy klienci, którzy posiadają aplikację mBanku, mogą korzystać z mobilnej autoryzacji. Dzięki niej w aplikacji mobilnej łatwo zatwierdzają transakcje realizowane przez internet. Nie muszą w tym celu przepisywać kodów autoryzacyjnych z SMS-ów. Ponieważ usługa cieszy się popularnością, bank stawia na jej rozwój.

Klienci chcący wypłacić lub wpłacić gotówkę w kasie mogą zrobić to wygodniej, bez konieczności czekania na wydrukowanie potwierdzenia i przechowywania go. Zastosowanie mobilnej autoryzacji pozwala także oszczędzić czas – według analiz banku, czynność ta mobilnie odbywa się 15 proc. szybciej niż standardowo.

Jak działa mobilna autoryzacja?

Mobilna autoryzacja to nowy – łatwiejszy, szybszy i bezpieczniejszy – sposób potwierdzania operacji. Cały proces odbywa się w aplikacji mobilnej banku i nie wymaga dodatkowego oprogramowania. Do tej pory klienci po zleceniu operacji w bankowości internetowej przepisywali hasło z wiadomości SMS (przychodzącej na zarejestrowany w banku numer telefonu) lub podpisywali wydruki potwierdzenia wpłaty, wypłaty .

Rozwiązanie eliminuje konieczność przepisywania haseł oraz podpisywania wydruków. Po zleceniu operacji w internetowym serwisie transakcyjnym lub w placówce, w aplikacji mobilnej banku od razu pojawia się powiadomienie autoryzacyjne (tzw. push). Wystarczy zalogować się do aplikacji i potwierdzić lub odrzucić transakcję jednym kliknięciem.

Grupa mBank, Źródło artykułu: infowire.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat grójecki - powiat w województwie mazowieckim z siedzibą w Grójcu. Do powiatu należą gminy: Grójec, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilawą, Warka, Belsk Duży, Błędów, Chynów, Pniewy, Jasieniec oraz Goszczyn zajmując łącznie powierzchnię 1268,82 km².

Region grójecki to przede wszytskim  „zagłębie sadownicze” w związku z czym gospodarka powiatu związana jest głównie z uprawą i przetwórstwem jabłek. Ponadto powiat grójecki to także siedziba koncernów takich jak: Ferrero, Peter Renz, Faurecia Automotive Polska S.A. czy ZTS Polska Sp. Z o.o..

Do zabytków powiatu zaliczyć należy: wpisany do rejestru zabytków  Ratusz w Grójcu z 1809 roku oraz kościół św. Mikołaja z lat 1520-1530 i dzwonnica z 1889 roku.

Na terenie powiatu trasa europejska E77 krzyżuje się z drogą krajową nr 50.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola