Belka
Środa, 6 Lipca 2022   imieniny: Lucja, Dominika, Teresa
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
Rozdawali żywność dla najbardziej potrzebujących

Rozdawali żywność dla najbardziej potrzebujących

Data dodania: 2022-04-11
We wtorek 5 kwietnia wolontariusze rozdali żywność dla 500 najbardziej potrzebujących osób. Zbiórka odbywała się na stadionie przy Zespole Szkół im. Armii Krajowej Obwodu Głuszec – Grójec (ZS Grójec). więcej »
 
Druga edycja Grójeckich Targów Ślubnych

Druga edycja Grójeckich Targów Ślubnych

Data dodania: 2022-04-02
To okazja do zapoznania się z ofertą najlepszych firm branży ślubnej i około ślubnej. Tym razem wyjątkowo, ponieważ jednocześnie odbędzie się Kiermasz Rękodzieła i Rzemiosła oraz Jarmark Wielkanocny.   więcej »
 
Uzyskaj do 400 zł miesięcznie na żłobek - Dowiedz się, jak otrzymać dofinansowanie

Uzyskaj do 400 zł miesięcznie na żłobek -...

Data dodania: 2022-03-23
Od 1 kwietnia Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) będzie przyjmował wnioski o tzw. żłobkowe.  więcej »
 
Bezpłatne badania mammograficzne LUX MED

Bezpłatne badania mammograficzne LUX MED

Data dodania: 2020-09-12
Szanowni Państwo, informujemy, że LUX MED kontynuuje wykonywanie bezpłatnych badań mammograficznych, finansowanych przez NFZ, w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi w mobilnych pracowniach mammograficznych. więcej »
 
Nie tylko COVID-19. Seniorzy najbardziej narażeni na ciężki przebieg innych chorób

Nie tylko COVID-19. Seniorzy najbardziej narażeni...

Data dodania: 2020-06-29
Adamed, polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna jest Partnerem Merytorycznym debaty senioralnej on-line „Zdrowie w pandemii - czyli jak wejść w dobrej kondycji do nowej normalności i budować siły do dalszej walki z koronawirusem?", która odbędzie się 30 czerwca (18:00-19:30) w Warszawie. Jej gospodarzem jest Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej. więcej »
 
Sposoby na ochronę przed koronawirusem

Sposoby na ochronę przed koronawirusem

Data dodania: 2020-03-22
Troska o zdrowie ludzi wpisana jest w misję Adamed Pharma, dlatego czujemy się w obowiązku, aby dołożyć wszelkich starań i zadbać o bezpieczeństwo nie tylko lekowe  wszystkich Polaków. więcej »
 
Europa wybiera Fasadę Roku. Internauci już głosują!

Europa wybiera Fasadę Roku. Internauci już głosują!

Data dodania: 2020-03-02
Blisko 400 projektów z 25 krajów rozpoczęło rywalizację o tytuł Europejskiej Fasady Roku w ramach Life Challenge 2020. Wśród nich 36 realizacji z Polski. O tym, komu przypadnie prestiżowa nagroda architektoniczna zdecyduje międzynarodowe jury. Jednak zanim to nastąpi swój niezależny ranking stworzą internauci. 7 lutego br. wystartowało publiczne głosowanie. więcej »
 
Trudny czas przeprowadzki

Trudny czas przeprowadzki

Data dodania: 2020-02-28
  Czasem w życiu każdego z nas następuje moment, w którym musimy zmienić miejsce zamieszkania. Niektórzy wynajmują inne lokum, inni nabywają nową nieruchomość, do której trzeba się wprowadzić. Mało osób lubi przeprowadzki – kojarzą się one z chaosem, nerwami, bałaganem oraz zagubionym pledem od babci. Jeśli chcemy tego uniknąć, powinniśmy postawić na taką firmę przeprowadzkową, która umożliwi nam dokonanie tego procesu bez zbędnych strat i kłopotów.   więcej »
 
 

Wypadek busa na ul. Nowy Świat

Data dodania: 2019-06-12
W dniu dzisiejszym o godz. 11:13 zostaliśmy zadysponowani na ul.… Czytaj więcej Artykuł Wypadek busa na ul. Nowy Świat pochodzi z serwisu OSP Grojec. więcej »
 
 

Wypadek ze skutkiem śmiertelnym na DW780

Data dodania: 2019-06-06
W dniu dzisiejszym o godz.13:46 dyżurny SKKP w Chrzanowie zaalarmował… Czytaj więcej Artykuł Wypadek ze skutkiem śmiertelnym na DW780 pochodzi z serwisu OSP Grojec. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 123
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat grójecki - powiat w województwie mazowieckim z siedzibą w Grójcu. Do powiatu należą gminy: Grójec, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilawą, Warka, Belsk Duży, Błędów, Chynów, Pniewy, Jasieniec oraz Goszczyn zajmując łącznie powierzchnię 1268,82 km².

Region grójecki to przede wszytskim  „zagłębie sadownicze” w związku z czym gospodarka powiatu związana jest głównie z uprawą i przetwórstwem jabłek. Ponadto powiat grójecki to także siedziba koncernów takich jak: Ferrero, Peter Renz, Faurecia Automotive Polska S.A. czy ZTS Polska Sp. Z o.o..

Do zabytków powiatu zaliczyć należy: wpisany do rejestru zabytków  Ratusz w Grójcu z 1809 roku oraz kościół św. Mikołaja z lat 1520-1530 i dzwonnica z 1889 roku.

Na terenie powiatu trasa europejska E77 krzyżuje się z drogą krajową nr 50.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola