Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MotoMikołajki 2017 w Grójcu - COBRA Grójec FG

 
W niedzielę 3 grudnia Plac Wolności w Grójcu zapełnił się życzliwymi Mikołajami. Członkowie Klubu Motocyklowego COBRA Grójec kolejny raz zaangażowali się akcję charytatywną. Tym razem zbierali fundusze na pomoc młodej mamie, Marzenie chorej na Stwardnienie Rozsiane. MotoMikołaje rozdawali przybyłym na plac słodkości, częstowali rozgrzewającą grochówką, a także wręczyli nagrody dzieciom, które brały udział w świątecznym konkursie plastycznym. Ponadto najmłodsi mieli za zadanie wybrać najciekawiej przybrany tego dnia motocykl, najbardziej oddający klimat świąt.

 


Mazowiecka TV
 
Data pliku video: 2017-12-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat grójecki - powiat w województwie mazowieckim z siedzibą w Grójcu. Do powiatu należą gminy: Grójec, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilawą, Warka, Belsk Duży, Błędów, Chynów, Pniewy, Jasieniec oraz Goszczyn zajmując łącznie powierzchnię 1268,82 km².

  Region grójecki to przede wszytskim  „zagłębie sadownicze” w związku z czym gospodarka powiatu związana jest głównie z uprawą i przetwórstwem jabłek. Ponadto powiat grójecki to także siedziba koncernów takich jak: Ferrero, Peter Renz, Faurecia Automotive Polska S.A. czy ZTS Polska Sp. Z o.o..

  Do zabytków powiatu zaliczyć należy: wpisany do rejestru zabytków  Ratusz w Grójcu z 1809 roku oraz kościół św. Mikołaja z lat 1520-1530 i dzwonnica z 1889 roku.

  Na terenie powiatu trasa europejska E77 krzyżuje się z drogą krajową nr 50.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola