Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Marcin Wyrostek zagrał dla taty Wiktorii. Polały się łzy! [Drzewo marzeń]

 
Oglądaj "Drzewo Marzeń" w niedzielę o 18:00 oraz w player.pl: player.pl/programy-online/drzewo-marzen-odcinki,6191/odcinek-5,S00E05,79270.html „Kierunek Grójec”! – zarządził Mateusz Gessler i tam ustawił swoje drzewo marzeń. Spotkał fantastyczne dzieciaki, które opowiedziały mu jakie marzenia mają ich najbliżsi. Mateusz długo się zastanawiał zanim wybrał trzy spośród nich. Martynka jest bardzo związana ze swoją chrzestną, po prostu ją uwielbia. Kobieta niebawem bierze ślub. Martyna wymarzyła sobie dla niej „księżniczkową” suknię ślubną. Czy Mateuszowi uda się trafić w gust obu pań? Dzieciaki wprost uwielbiają swojego szkolnego woźnego. Pan Dariusz bardzo się o nie troszczy, dla wielu jest jak wujek i tak też o nim mówią. Gabrysia i Antek wiedzą, że wielkim marzeniem woźnego jest podróż do Rzymu a konkretnie do Watykanu. Czy papież Franciszek weźmie udział w programie Drzewo Marzeń? Tata Wiktorii jest niewidomy. Pięknie gra na akordeonie. Dziewczynka wymyśliła co może go uszczęśliwić - wspólny koncert z wirtuozem akordeonu. Czy Marcin Wyrostek znajdzie wolny dzień w swoim kalendarzu?

 


TVN Kids
 
Data pliku video: 2017-10-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat grójecki - powiat w województwie mazowieckim z siedzibą w Grójcu. Do powiatu należą gminy: Grójec, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilawą, Warka, Belsk Duży, Błędów, Chynów, Pniewy, Jasieniec oraz Goszczyn zajmując łącznie powierzchnię 1268,82 km².

  Region grójecki to przede wszytskim  „zagłębie sadownicze” w związku z czym gospodarka powiatu związana jest głównie z uprawą i przetwórstwem jabłek. Ponadto powiat grójecki to także siedziba koncernów takich jak: Ferrero, Peter Renz, Faurecia Automotive Polska S.A. czy ZTS Polska Sp. Z o.o..

  Do zabytków powiatu zaliczyć należy: wpisany do rejestru zabytków  Ratusz w Grójcu z 1809 roku oraz kościół św. Mikołaja z lat 1520-1530 i dzwonnica z 1889 roku.

  Na terenie powiatu trasa europejska E77 krzyżuje się z drogą krajową nr 50.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola